У Москві затримали топ-менеджера держкоманії "Роснано", якою керує Чубайс

Топ-менеджеру закидають зловживання своїми повноваженнями.

У Москві затримали керівного директора з інвестиційної діяльності "Роснано" Андрія Горькова у справі про зловживання повноваженнями.

Про це повідомляється на сайті Слідчого комітету РФ.

Російське слідство вважає, що Горьков у період від 2011 до 2013 року попри правила поклав кошти корпорації до "Смоленського банку".

У повідомленні наголошується, що він поклав "від 460 до 740 млн рублів під виглядом розрахунково-касового обслуговування, а фактично з метою фінансування діяльності банку".

У грудні 2014 року у банку відкликали ліцензію і "Роснано" позбулося понад 738 мільйонів рублів. Однак, як зазначає СК РФ, напередодні відкликання ліцензії з банку вивели активи – нерухомість на суму 400 мільйонів рублів на користь рідного брата Горькова.

Як відомо, відкрите акціонерне товариство "Роснано" – російська держкорпорація, яку відкрили 2007 року для розвитку нанотехнологій. У той час Володимир Путін взяв курс саме на такі технології у РФ. "Роснано" керує Анатолій Чубайс – російський політик і олігарх.

Нагадаємо, цьогоріч у березні у Росії слідчий комітет порушив кримінальну справу про вбивство за фактом загибелі виконавчого директора з контролю за якістю та надійністю держкорпорації "Роскосмос" Володимира Євдокимова. Його знайшли мертвим у СІЗО, де його тримали за звинуваченням у розкрадання майна на 200 млн рублів.

Залиште свій коментар