У Москві затримані учасники акції на підтримку Нємцова і Лімонова

Близько 20 прихильників лідерів опозиції та членів провладного руху "Наші" затримали за пікет перед СІЗО, де утримують Нємцова, Яшина та Лімонова.

На Сімферопольському бульварі на півдні Москви було затримано близько 20 представників позасистемної опозиції з рухів "Солідарність", "Інша Росія", "Лівий фронт", які проводили пікети на підтримку "незгодних" політиків Костянтина Косякіна, Едуарда Лімонова, Бориса Нємцова, Іллі Яшина, затриманих 31 грудня на Тріумфальній площі.

Як заявив один з організаторів акції Сергій Удальцов, у затриманнях винні представники провладного моложіного руху "Наші", які нібито своїми діями спровокували міліцію на затримання.

При цьому самі активісти "Наших" підтвердили, що проводили в тому ж місці чергову акцію проти опозиціонерів, проте не вважають, що саме їхні дії спровокували затримання.

"Ми проводили одиночні пікети біля ізолятора тимчасового утримання, де перебувають зараз Лімонов, Яшин, Косякін і Нємцов, заарештовані 31 числа на Тріумфальній. Більшість активістів стояло осторонь, а один стояв із плакатом навпаки ізолятора, і ми змінювали один одного по черзі. Наша акція проводилася на підтримку затриманих і проти фальсифікації адміністративних справ проти представників опозиції, як це сталося 31 грудня", - розповів Удальцов.

Він наголосив, що вони дотримувалися закону про одиночні пікети.

"Але варто було нам розпочати акцію, як тут з'явилися провокатори, які виявилися членами руху "Наші". Вони поставили ланцюг пікетників з плакатами "Закон один для всіх" і почали провокувати міліцію на затримання, оскільки вийшов вже не одиночний пікет. Вони почали близько підходити до нас, в тому числі до людини, яка тримала плакат, і у результаті домоглися свого, міліція стала всіх затримувати. Всього затримали близько 20 осіб, зокрема і деяких з "Наших". Зараз нас везуть до УВС "Нагірне", - зазначив Удальцов.

Натомість один з активістів руху "Наші" Антон Смирнов, також затриманий разом з опозиціонерами, стверджує, що вони почали свою акцію раніше за прихильників "незгодних".

"Це були одиночні пікети "Закон для всіх", так як ми не раз і не два говорили, що не треба чинити тиск на суд і закон ... Якщо людина порушила закон, то нехай відбуває покарання. Наші активісти стояли вздовж дороги, ми ні до кого не підходили, закону про одиночні пікети ми дотримувалися", - підкреслив Смирнов.

Нагадаємо, несанкціоновані владою акції опозиції в рамках "Стратегії-31" на захист права на свободу мітингів і демонстрацій проводяться в Росії кожного 31 числа.

Під час акції 31 грудня в Москві були затримані опозиційні лідери Костянтин Косякін, Едуард Лімонов, Борис Нємцов та Ілля Яшин, які отримали від 5 до 15 діб адміністративного арешту.

Читайте також:

У Москві затримали лідерів опозиції

Кожен десятий росіянин готовий взяти участь у погромах

У Москві дозволили протестувати проти Путіна

Путін дотримав слова: російських опозиціонерів "отоварили дубиною" як ніколи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: