У Москві заявили, що не допустять незалежності Української православної церкви

У Росії побачили "напади" на Московський патріархат з боку УГКЦ.

Московський патріарх Кирило заявив, що не допустить незалежності Української православної церкви від Московського патріархату.

Про це він сказав у понеділок в Москві на урочистому заході в храмі Христа Спасителя з нагоди свого 70-річчя, передає "Інтерфакс".

"Наша церква ніколи не залишить у біді своїх побратимів в Україні і не відмовиться від них. Ми ніколи не погодимося на зміну священних канонічних кордонів нашої церкви, бо Київ – це духовна колиска Святої Русі, як для Грузії Мцхета або Косово для Сербії", – сказав він.

Він вважає, що сьогодні українську церкву намагаються втягнути "в глибокий конфлікт, що розділяє суспільство і зробити її заручницею цього конфлікту". Зокрема, він згадав законопроекти, "мета яких – дискримінувати і поставити в тяжкі умови найбільшу релігійну громаду країни".

На думку Кирила, як правило, дискримінаційні законопроекти проти УПЦ пропонують ті депутати, які надають підтримку розколу чи є греко-католиками або атеїстами.

"З боку Української греко-католицької церкви тривають агресивні і образливі напади на нашу церкву загалом, а також на канонічне православ'я в Україні", – вважає він.

Нагадаємо, Верховній Раді пропонують обмежити права релігійних організацій, чиї керівні органи містяться в Росії. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: