У Москві збираються знести елітне селище олігархів

Елітне селище "Острів фантазій", що будувалося під виглядом спортивного об'єкту, може бути знесене. Один квадратний метр у його таун-хаузах коштує 15 тис. дол.

Московська влада має пертензії до власників будинків в елітному селищі "Острів фантазій" вартістю до 15 тис. дол. за кв. м.

В департаменті природокористування Москви заявили, що на землі, виділеній під спортивний об'єкт, було побудовано селище "Острів фантазій". За словами голови департаменту Леоніда Бочина, документи на будівництво були отримані "шахрайським шляхом".

Швидше за все, тепер до власників нерухомості будуть подані судові позови.

Селище, розташоване на березі Татарівського озера, на території природного парку "Москворецкая" на заході Москви, межує з гольф-клубом, озером і гребінцем каналом.

Територія "Острова Фантазій" спланована з урахуванням максимального використання природного ландшафту. Тут прокладено тільки пішохідні доріжки - гравійні та дощаті.
На березі водойми облаштована зона відпочинку та барбекю, дитячий майданчик, літні ресторани, піщаний пляж і причал для човнів. Прилегла до берега територія призначена для прогулянок і відпочинку.

Природна територія включає в себе ландшафтний заказник "Крилатські пагорби", пам'ятник природи "Срібний Бір", Серебряноборское лісництво, Філі-Кунцевський лісопарк, Строгінску і Хорошевську заплави. Це найбільший природний парк столиці - долина Москва-ріки.

В елітному селищі живуть великі чиновники і олігархи. Вони займають таун-хауси, площа яких - кілька сотень квадратних метрів.

"Там все оформлено як нежитлові приміщення при дитячо-юнацькій спортивній школі, яку так і не побудували, - пояснив Лідер партії "Яблуко" Сергій Мітрохін. - Все було зведено під приводом того, що в одній із функціональних зон в парку "Москворецька" передбачалося будівництво спортивних об'єктів. Коли придумали, що там буде побудована спортивна школа, ці таун-хауси заявили при ній як супутню інфраструктуру".

Втім, питання про вже побудовані на території парку об'єкти має не тільки етичний, але й економічний аспект. В елітному селищі "Острів фантазій" зведені таун-хауси, вартість одного квадратного метра в яких досягає 15 тис. дол.

В "Острові Фантазій" можна зняти і повністю укомплектовані апартаменти. Вартість оренди квартири становить від 500 до 950 доларів за 1 кв м на рік. Машиномісце обійдеться в 500 дол. на місяць.

Ольга Широкова, директор департаменту консалтингу, аналітики і досліджень компанії Blackwood, помітила, що житло в "Острові фантазій" коштує від 9 до 15 тис доларів за кв м. Правда, за її словами, всі квартири і будинки там були розпродані ще в момент будівництва.

Читайте також:

Навесні очікується новий обвал цін на житло

Ізраїльська компанія розпочала будувати у Києві "міні Тель-Авів"

На Новий рік Білан подарував близьким квартири в Москві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: