Попередньою причиною аварії називають те, що перед поїздом перебігала людина.

У суботу, 8 квітня, пізноввечері в Москві сталася аварія на залізниці на білоруському напрямі. Перед електричкою перебігала людина в нетверезому стані. Машиніст різко загальмував. Позаду електрички на відстані їхав пасажирський поїзд, але не стиг вчасно загальмувати. Від сильного удару зійшли з рейок чотири вагони електрички та секція локомотива пасажирського поїзда.

"За попередньою інформацією на залізничних шляхах через застосованого машиністом екстреного гальмування через людину на шляхах сталося зіткнення електрички без пасажирів Вязьма-Москва з поїздом далекого прямування Москва-Брест, в результаті якого чотири вагони зійшли з рейок", - ідеться в повідомленні.

Агентство ТАСС повідомляє про понад 50 постраждалих, 12 із яких, у тому числі й дитину, довелося госпіталізувати до лікарень. Шестеро людей нині перебувають у дуже тяжкому стані.

Загалом у поїздах перебувало до півтисячі людей.

Очевидці стверджують, що електричка поїхала заднім ходом і, можливо, у неї відмовили гальма.

"В електрички відмовили гальма, ми покотилися назад. Я побіг по вагонах, попереджати пасажирів, щоб трималися або бігли вперед по вагонах", - розповів очевидець Дмитро.

За його словами, електричка занадто сильно розігналася і врізалася в поїзд, який рухався слідом.

"Усі пасажири евакуйовані та перебувають у пункті тимчасового розміщення", - повідомили в МНС.

Нині на місці аварії працюють медики, рятувальники та ремонтники.

Рух електропоїздів на Смоленському напрямі буде відновлено до ранку неділі.

"До ранку рух електропоїздів буде здійснюватися за розкладом. Поїзд Москва-Брест в даний час відправлений на станцію формування (Москва-Білоруська). Було здійснено обхід. Я поставив завдання, щоб всі пасажири поїзда отримали комплексну медичну допомогу і підтримку", - сказав глава МНС Росії Володимир Пучков.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика!

Нагадаємо, у Румунії зійшов з рейок вантажний потяг - загинули два машиністи. В Україні біля Волновахи також перекинувся вантажний поїзд.

Залиште свій коментар