У МВФ буде новий голова

Міністри фінансів 27 держав-членів ЄС підтримали кандидатуру екс-міністра фінансів Франції Строс-Кана на посаду директора-розпорядника МВФ.

Міністри фінансів 27 держав-членів ЄС сьогодні підтримали кандидатуру колишнього міністра фінансів Франції Домініка Строс-Кана, запропонованого Францією на посаду директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду (МВФ), передає РИА Новости.

Франція висунула кандидатуру соціаліста Строс-Кана замість іспанця Родріго де Рато, який очолює МВФ - головний регулятор валютно-кредитних відносин держав-членів фонду, який об`єднує 185 країн, - з травня 2004 року і в жовтні залишить свою посаду за сімейними обставинами.

П`ятдесятивосьмирічний Домінік Строс-Кан, екс-міністр економіки і фінансів Франції у 1997-1999 рр., входить до складу керівництва Соцпартії. Він також був однією з трьох кандидатур від соціалістів для участі в президентських виборах, утім програв Сеголен Руаяль.

Згідно з негласним правилом, традиційно посаду глави МВФ з часів заснування організації займали європейці, з яких троє були представниками Франції, двоє - Швеції, а також Бельгії, Нідерландів, Німеччини та Іспанії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: