Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МВФ стурбовані падінням фунта стерлінгів і банківською кризою у Великій Британії

У МВФ стурбовані падінням фунта стерлінгів і банківською кризою у Великій Британії

Перші наслідки референдуму щодо виходу королівства з ЄС відчули вже за океаном.

Сполучені Штати не приховують свого суму з приводу рішення більшості британців на референдумі. Політики і фінансисти вже обговорюють перші наслідки такого вибору, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Ми закликаємо владу Великої Британії та Євросоюзу до співпраці задля максимально м'якого переходу до нових економічних стосунків між Великою Британією та Європою. І підтримуємо зусилля Банку Англії та Європейського центрального банку щодо підтримки своїх банківських систем", - наголосила директор МВФ Крістін Лагард.

Президент США Барак Обама встиг переговорити з Девідом Кемероном про результати референдуму, пообіцявши, що Європейський Союз і Велика Британія залишаться для Штатів головними партнерами. Від імені Білого дому виступив Джо Байден.

Відео Як реагують на результати британського референдуму політики і фінансисти США

"Мушу сказати, чекали ми з президентом на інше рішення. Ми хотіли іншого рішення. І можу собі уявити, багато з вас – також. Але Сполучені Штати поважають рішення Британії, однієї з найрозвиненіших демократичних країн світу", - запевнив віце-президент США.

Своєю чергою, один з найпровідніших експертів Атлантичної ради Андерс Аслунд прокоментував "Брексіт" так: виграли популісти, ле Пен, Путін, юристи і лоббісти. Програли: ЄС, європейці, економіка і Україна.

Як уже повідомлялося, президент США Барак Обама заявив, що поважає рішення британців покинути Європейський союз і що відносини США і Британії від цього не постраждають. "Народ Великобританії висловився, і ми поважаємо його рішення. Сполучене Королівство і Європейський союз залишаться незамінними партнерами Сполучених Штатів, незважаючи на те, що вони починають переглядати відносини між собою", - йдеться в заяві Білого дому.

Кореспондент ТСН Наталка Пісня

Залиште свій коментар

Вибір редакції