У Мєдвєдєва і Путіна впав рейтинг

Рівень довіри росіян до президента Дмитра Мєдвєдєва і прем'єр-міністра Володимира Путіна знизився за півроку майже на 10%.

Рівень довіри росіян до президента Дмитра Мєдведєва і прем'єр-міністра Володимира Путіна знизився за півроку майже на 10%. Такі результати показало опитування, проведене російським Фондом "Громадська думка" 5-6 червня.

Згідно з даними дослідження, якщо в січні про довіру президенту РФ повідомляли 62% респондентів, то в червні цей показник знизився до 53%. Разом з тим, рейтинг довіри російського прем'єра Володимира Путіна знизився з 69% до 61%.

За той же період дослідники відзначають зростання числа тих росіян, що сумніваються , які "частково довіряють, а частково ні" президенту і прем'єру. Цей показник зріс з 23% до 26% і з 18% до 21% відповідно.

Крім того, кількість тих респондентів, які взагалі не довіряють російському президентові, зросло з 12% до 15%. У прем'єра цей показник підвищився з 10% до 14%.

Зауважимо, що нещодавно у Росії дітям запропонували молитися за президента Дмитра Мєдвєдєва і прем’єра Володимира Путіна. Причому зазначили, що глава держави - єдиний у двох особах - "Димитрія і Володимира".

Читайте також:

У Росії діти молитимуться за двоєдину владу Димитрія і Володимира

Путін відмовився порівнювати себе зі Сталіним

Путін принизив принца Чарльза і віце-президента США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: