У Мєдвєдєва розповіли про толерантність Кавказу

Кавказ толерантний, і він визнає будь-які релігії, віросповідання. Просто дуже ефективно використовують релігію як ресурс - вважає представник Дмитра Мєдвєдєва на Північному Кавказі.

Віце-прем'єр РФ, повноважний представник президента РФ у Північно-Кавказькому федеральному окрузі Олександр Хлопонін не вірить у тотальну ісламізацію Кавказу.

"Я чіткий прихильник того, що Кавказ толерантний, і Кавказ визнає будь-які релігії, віросповідання. Я за те, щоб на Кавказі був іслам, я поважаю дівчаток, які ходять в хустках. Я вважаю, що це правильно", - сказав Хлопонін.

Повпред відзначив, що на Кавказі людина не піде скаржитися і писати листи в громадські організації, якщо її образили.

"Він у кращому випадку дасть в морду, в гіршому випадку це скінчиться серйозною бійкою і кров'ю. На Кавказі від кровної помсти тільки жінка врятує. І дай Бог, щоб ті хустки, які жінки носять на Кавказі, як раз були для цього призначені", - підкреслив Хлопонін, однак зазначивши при цьому, що йому не дуже хочеться бачити кавказьку красу в хіджабах.

Він також заявив, що в руках у представників бандпідпілля на Північному Кавказі знаходиться молодь, яка потрапила в дуже непросту життєву ситуацію, і вона схильна до ідеології, яку поширюють бойовики.

"Чому? Два основні джерела. Перше джерело цієї безвиході - низька освіта, коли людина не в змозі відрізнити іслам від не ісламу, тому що вона навіть іноді читати не вміє, а іноді і Коран в руки не брала. І друге - це депресія, коли людина не в змозі реалізувати свої можливості ", - сказав Хлопонін.

За словами постпреда, чоловік на Кавказі повинен мати свій будинок, і коли у нього немає такої можливості, немає роботи, він шукає інший вихід.

"У нас є такі ж проблеми, наприклад, в Сибіру, де сектантство за великим рахунком вже релігія. На Кавказі це просто гостріше проявляється. Люди, які працюють з молоддю, дуже освічені. Вони дуже ефективно використовують цей ресурс - релігію. Я читав ряд їх заяв, дуже продумані речі. Неосвіченій людині важко зорієнтуватися, це як зомбування ", - наголосив Хлопонін.

Читайте також:

Новий лідер бойовиків напав на парламент Чечні, щоб прославитися

Закаєв присягнув новому лідеру чеченських бойовиків

Теракти на Північному Кавказі готувалися за кордоном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: