Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мюнхені попередили теракти на двох вокзалах, які смертники готували на Новий рік

Йшлося не про 100-процентну ймовірність, однак загроза була настільки серйозною, що її не можна було ігнорувати.

В німецькому Мюнхені на кілька годин евакуювали два залізничні вокзали – центральний і на заході міста через оголошення антитерористичної загрози, передає "Європейська правда" з посиланням на німецьку газету Sueddeutsche Zeitung.

"Баварська поліція отримала інформацію про те, що готувалися терористичні атаки. Вони мали статися вночі проти п'ятниці на залізничних вокзалах – головному і станції Pasing" - сказав на нічній прес-конференції глава МВС Баварії Йоахім Герман, додавши, що йшлося не про 100-процентну ймовірність, однак загроза була настільки серйозною, що її не можна було ігнорувати.

За словами глави поліції Мюнхена Губертуса Андрае, планувалися атаки смертників. В них мали бути залучені до семи осіб. "Конкретну інформацію про це ми отримали сьогодні вночі з надійного джерела" - сказав він. Однак проведені поліцейські операції не дозволили поки натрапити на слід ймовірних терористів.

Водночас як пишуть місцеві ЗМІ з посиланням на дані американської і французької розвідки, теракти планувалися сімома бойовиками "Ісламської держави" з Іраку, що певний час жили у Мюнхені.

До збільшення заходів безпеки на вокзалах були залучені всі можливі служби. Зокрема, там було розміщено додатково 550 осіб персоналу.

Будівлі вокзалів евакуювали до опівночі. Після зняття терористичної загрози їх знову відкрили о 4 ранку 1 січня.

Нагадаємо, що цього Нового року було неспокійно і в Брюселі. У бельгійській столиці взагалі скасували святкування Нового року, але затримали підозрюваних у підготовці терактів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції