У Мюнхені відкрилася 46 міжнародна конференція з безпеки

Політики та військові із сорока країн на 46-тій міжнародній конференції з безпеки планують вирішити проблему роззброєння і те, як покращити ситуацію в Афганістані.

У Мюнхені 5 лютого відкрилася 46 міжнародна конференція з безпеки за участю політиків та військових із сорока країн.

На конференції будуть обговорюватися питання роззброєння, енергетичної безпеки, а також становище на Близькому Сході та в Афганістані.

Німеччину на конференції представляє міністр закордонних справ Гідо Вестервелле і міністр оборони Карл-Теодор цу Гуттенберг.

Вперше на конференції присутні представники Китаю.

Несподіванкою стало прибуття міністра закордонних справ Ірану Манушера Моттакі.

За словами організаторів конференції ініціатива прийшла з Тегерана. Візиту Моттакі надають особливе значення у зв'язку з недавньою заявою Махмуда Ахмадінеджада, який висловив готовність відправляти уран на збагачення до інших країн і тим самим припинити дипломатичний конфлікт навколо іранської ядерної програми, що триває вже кілька років.

У рамках конференції також запланований виступ глави МЗС України Петра Порошенка про майбутнє європейської та глобальної безпеки. Програмою перебування міністра в Мюнхені також передбачені його зустрічі з керівниками зовнішньополітичних відомств Білорусі, Латвії, Македонії, Російської Федерації, Німеччини, Швейцарії, Швеції, Японії.

Крім того, заплановано підписання з македонською стороною Угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Республіки Македонія про умови взаємних поїздок громадян.

З метою забезпечення безпеки учасників конференції перекрито частину центру Мюнхена. До операції залучено 3700 поліцейських, одне із завдань яких - протидіяти агресивно налаштованим демонстрантам, які мають намір провести в Мюнхені маніфестації. Супротивники конференції називають її пропагандистським заходом, що проводяться для прикриття війни в Афганістані.

Читайте також:

Протягом п’яти років увесь Афганістан перейде під контроль місцевих сил безпеки

Вторгнення США в Ірак визнали незаконним

Іран передрік кінець Ізраїлю

Іран вирішив відправляти за кордон низькозбагачений уран

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: