У МЗС Молдови пояснили, чому для них так важлива перемога України у війні проти РФ

Автор
Катерина КузнецоваКатерина Кузнецова
Дата публікації
Перегляди
2442
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У МЗС Молдови пояснили, чому для них так важлива перемога України у війні проти РФ

Фото: Getty Images

Війна в Україні змінила параметри функціонування Республіки Молдова в абсолютно всіх сферах, зауважили у МЗС країни.

У Міністерстві закордонних справ Молдови вважають, що перемога України у війні сприятиме виведенню російських військових із самопроголошеного Придністров'я.

Таку думку висловив міністр закордонних справ Молдови Ніку Попеску в ефірі Vocea Basarabia.

"Ми всі очікуємо і хочемо, щоб Україна виграла цю війну, звільнила власну територію, щоб ми могли продовжити роботу з мирної реінтеграції країни і роботу з виведення російських військ, незаконно розміщених на нашій території, мирним шляхом - ось чого ми всі хочемо", - сказав міністр.

Попеску впевнений, що перемога України допоможе мирно врегулювати придністровський конфлікт. 

"Ця війна змінила контекст для всіх, для всіх держав Європи, для десятків держав по всьому світу, для продовольчої безпеки в десятках держав на Близькому Сході і в Африці, очевидно, що ця війна змінила параметри функціонування Республіки Молдова в абсолютно всіх сферах, включаючи придністровське врегулювання, але, як я вже сказав, ми всі чекаємо на перемогу України, яка дозволить нам в цьому новому контексті продовжити нашу роботу з мирного врегулювання придністровського конфлікту", - додав очільник МЗС Молдови.

Нагадаємо, раніше депутат молдовського парламенту від провладної партії "Дія і солідарність", до якої належить президентка Мая Санду, запропонував проблему Придністров’я вирішити за участю України та НАТО.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2442
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація