У МЗС підтвердили затримання в Іспанії судна з українцями та наркотиками

Громадянам надали адвоката і перекладача. 

У Департаменті консульської служби МЗС України підтвердили інформацію про затримання поблизу іспанського порту Альмерія судна з 11 українцями, що перевозило наркотичні речовини.  

"Затримання відбулося на підставі Віденської конвенції про боротьбу проти незаконного обігу наркотичних засобів і психотропних речовин та за згоди держави прапора судна. Причина затримання – підозра у перевезенні забороненого вантажу", - вказується у повідомленні.

#КонсулПоруч У зв'язку зі зверненнями ЗМІ підтверджуємо інформацію про затримання іспанськими правоохоронними органами ...

Опубликовано Департамент консульської служби МЗС України 12 августа 2017 г.

Наразі консул підтримує постійний контакт з керівництвом правоохоронних органів, у провадженні яких перебуває справа. Українцям надали адвоката та перекладача.

"За результатами контакту консула з адвокатом встановлено, що стан затриманих - задовільний, скарг на умови тримання немає", - додали у Департаменті.

Раніше повідомлялося, що в Іспанії затримали торговельне судно, що перевозило наркотики. Усі 13 моряків заарештовані.

На борту суховантажу, що йшов під прапором Коморських островів, правоохоронці виявили 600 пакунків із гашишем – усього 18 тонн наркотичної речовини. Команда судна складалася з 11 українців і 2 болгар. Корабель уже конфіскували та передали в порт Альмерії.   

ВідеоВ Іспанії затримали українців, які перевозили 18 тонн гашишу

Залиште свій коментар