Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МЗС РФ обурені ультиматумами США щодо України і вважають їх неефективними

У такий спосіб США нічого не доб'ються, вважають там.

У МЗС РФ стверджують, що жодні ультиматуми США щодо України, зокрема через захоплення українських моряків в Керченській протоці, не матимуть ефекту.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков, передає ТАСС.

Він зазначив, що в листопаді минулого року Трамп відмовився зустрічатися з Путіним на полях саміту G20 в Буенос-Айресі через агресію РФ в Керченській протоці.

"Вони саме так і обставили своє пояснення: ви "повинні" звільнити українських моряків, і тоді можна буде повернутися до теми зустрічі на вищому рівні", - обурюється Рябков.

Він додав, що російська сторона категорично проти таких формулювань. "Виставляти ультиматуми, як це у американців заведено останніми роками, вони, звичайно, можуть, але ніякого очікуваного для них ефекту вони тут у нас не доб'ються", - запевняє представник МЗС.

"Ми в діалозі з США зацікавлені не більше, ніж вони в діалозі з нами", - вважає Рябков.

Раніше з’явився шанс визволити з російських в’язниць українських моряків. Міжнародний трибунал з морського права у Гамбурзі почав слухання позову України проти Росії за захоплення трьох кораблів у Чорному морі біля Керченської протоки. Сама справа може тривати роками, але як "попередні заходи" Україна просить трибунал змусити повернути кораблі і їхні екіпажі. Що слід знати про надважливий суд України проти РФ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції