Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МЗС РФ опрацьовують заходи у відповідь на нові санкції США

"Є люди, які цим займаються", - сказала Захарова.

Москва опрацьовує відповідь у зв'язку з новими санкціями США і розглядає список можливих заходів, заявила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова.

Про це пише Інтерфакс.

"Буде відповідь, ми традиційно це робимо. У нас цілий список можливих заходів, які опрацьовуються, є люди, які цим займаються", - сказала Захарова.

Відповідаючи на питання про те, чи будуть відповідні заходи жорсткими, вона сказала, що "не хотіла б забігати вперед". "Це не питання фантазії, це питання опрацювання відповідних заходів, як це і буває", - сказала Захарова.

ВідеоСША ввели санкції проти 24 наближених до Путіна олігархів та 12 компаній

Справа не лише в тому, що олігархам та чиновникам більше не можна перетинати американського кордону. Усім, до кого Штати можуть дотягнутися, заборонено мати з ними справу, бо самі попадуть під санкції. Це стосується усіх компаній та оборудок, в яких є російський капітал.

США ввели санкції проти 24 наближених до Путіна олігархів та 12 компаній

Нагадаємо, Міністерство фінансів США оголосило про новий раунд санкцій проти російських громадян, чиновників, компаній та державних фірм. Сполучені Штати Америки заморозять активи всіх фізичних і юридичних осіб, які потрапили під нову хвилю санкцій.

У прес-службі Міністерства закордонних справ Російської Федерації бурхливо відреагували на нові санкції. У Кремлі нарікають, що "в Сполучених Штатах згортається демократія" і пообіцяли не залишити "нинішній і будь-який новий антиросійський випад без жорсткої відповіді".

Залиште свій коментар

Вибір редакції