У МЗС РФ пригрозили відповіддю у разі посилення присутності НАТО в Чорному морі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Такі дії Альянсу там назвали "безглуздими".

В російському МЗС заявили, що їхня країна готова за необхідності відповісти на анонсовані дії НАТО в Чорному морі.

Про це сказав заступник глави МЗС РФ Олександр Грушко, передає Интерфакс-Россия.

"Ми уважно оцінимо ситуацію. Якщо будуть потрібні з нашого боку додаткові військово-технічні заходи, ми їх вживемо", - сказав Грушко.

За його словами, Росія проводить планове оновлення Чорноморського флоту, його надводного, підводного, повітряного і наземного компонентів. Так, стверджує він, з військової точки зору Росія готова до будь-яких можливих поворотів в сфері військової безпеки.

Окрім цього, заступник глави МЗС каже, що заявлені НАТО заходи щодо посилення присутності в Чорному морі не поліпшать ситуацію в регіоні і в організації.

"Наші позиції зрозумілі: будь-які посилення натовські в регіоні Чорного моря безглузді з військової точки зору, не зміцнять безпеку ні самого регіону, ні самої НАТО, тільки будуть поєднані з додатковими військовими ризиками", - вважає Грушко.

Раніше стало відомо, що НАТО відправить у Чорне море кораблі для забезпечення проходження українських суден через Керченську протоку. Також в Альянсі готують новий пакет заходів для стримування дій Росії в Чорноморському басейні.  В Кремлі негативно відреагували на заяви НАТО про намір гарантувати прохід суден України Керченською протокою та сказали, що "не розуміють, що мається на увазі".

Залиште свій коментар

Вибір редакції