Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МЗС РФ заявили, що Росія пообіцяла "адекватно відреагувати" на санкції ЄС

"Вважаємо, що і в самому Євросоюзі всім давно очевидна марність антиросійських санкцій, що перетворилися в ритуальні демонстрації внутрішньої ЄСівської «солідарності», - заявила представник МЗС РФ Марія Захарова.

РФ залишає за собою право "адекватно реагувати" на нові санкції ЄС проти осіб, відповідальних за незаконне проведення виборів президента РФ в тимчасово окупованому Криму та Севастополі.

Про це йдеться у заяві офіційного представника МЗС РФ Марії Захарової.

"Нові заходи Євросоюзу вкотре демонструють його справжнє ставлення до населення Криму, інтересів і сподівань жителів півострова. Забувши про високі принципи демократії і прав людини, в Брюсселі наполегливо прагнуть "покарати" тих, хто причетний до організації демократичних волевиявлень на півострові.

ЄСівцям, мабуть, не дають спокою істотні позитивні зміни в житті кримчан після 2014 року, особливо на контрасті з ситуацією в Україні, громадяни якої зі зрозумілих причин відчувають себе обдуреними з боку ЄС, які обіцяли їм свого часу швидке "світле майбутнє",  – наголосила Захарова.

ВідеоУ російського олігарха відібрали орендовані реактивні літаки через санкції

Олег Дерипаска повернув літаки Gulf stream 550. Двоє з цих суден тепер продаються. Судна належали двом компаніям. І через іншу керуючу компанію їх передали в оренду фірмам, підконтрольним багатію. У компанії, яка тепер продає літаки, кажуть, що Дерипаска змушений достроково припинити оренду, бо потрапив у санкційний список.

У російського олігарха відібрали орендовані реактивні літаки через санкції

"Вважаємо, що і в самому Євросоюзі всім давно очевидна марність антиросійських санкцій, що перетворилися в ритуальні демонстрації внутрішньої ЄСівської "солідарності".

Єдиний їхній практичний результат – накопичення "подразників", що перешкоджають вибудовувати взаємовигідний діалог і співпрацю з Росією в інтересах наших громадян", – резюмувала вона.

Своєю чергою, у виборчій комісії Криму вже прокоментували санкції, передають РИА Новости. Там вважають, що жодних незручностей через них не буде, оскільки вони є "формальністю". "Це просто пігулка для українського керівництва, щоб вони хоч чимось потішилися», - заявив голова виборчкому Михайло Малишев. Він вважає санкції визнанням якісної роботи його підлеглих.

Нагадаємо, до цього обмежувальні заходи ЄС діяли проти 150 осіб та 38 установ, відповідальних за посягання на суверенітет і територіальну цілісність України. Щодо них також застосували замороження активів та заборону на в'їзд до країн Єврозони.

Залиште свій коментар

Вибір редакції