Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МЗС Росії заговорили про можливе припинення авіасполучення із США

Москва звинувачує Вашингтон у "візовій блокаді".

Між Росією і США може припинитися авіасполучення. Це пов'язано з тим, що росіянам, і зокрема російським пілотам, стало все важче отримати американську візу.

Про це заявляє Міністерство закордонних справ РФ, передає Дождь.

ВідеоХтось має сказати Росії "досить": історія сучасної дипломатичної чистки

Цього тижня відбулася найбільша з часів Холодної війни висилка російських дипломатів. Пакувати валізи довелося більш як півтори сотні вірних агентів Кремля. І вигнання російської дипломатично-розвідницької роти - це, схоже, лише початок.

Хтось має сказати Росії "досить": історія сучасної дипломатичної чистки

"Аерофлот“, який єдиний здійснює регулярні рейси між Росією і США, може виявитися змушений їх припинити, окільки екіпажі відчувають зростання труднощів з отриманням американських віз", — йдеться в повідомленні.

У Москві відзначають, що офіційний термін очікування рішення по візі, який раніше становив 85 днів, зараз збільшився до 250 днів. МЗС РФ звинувачує Вашингтон у "візової блокаді" і вважає, що американська влада робить це свідомо.

"Влада США немов боїться, що росіяни, які приїжджають, розкриють простим американцям очі на безглуздість антиросійської пропаганди, яку їм нав'язують, і тому цілеспрямовано перешкоджають контактам між людьми", — відзначили в російському міністерстві.

Раніше повідомлялося, що для того, щоб посилити контроль за в’їздом іноземних громадян до Сполучених Штатів, адміністрація США хоче ввести обов’язкову вимогу для всіх аплікантів на візу вказувати контакти в соцмережах. Таке нововведення адміністрації Трампа суттєво розширює рамки перевірок іноземців, які хочуть відвідати США або іммігрувати до Америки. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції