Перейти до змісту
У МЗС Туреччини спростували фейк росіян про відновлення сполучення з анексованим Кримом

Зрадниця України Поклонська вже встигла заявити, що Туреччина подає приклад іншим країнам.

Міністерство закордонних справ Туреччини спростувало повідомлення про відновлення морського сполучення між Туреччиною і анексованим Росією Кримом, які поширювали російські ЗМІ.

Про це написав посол України у Туреччині Андрій Сибіга в твіттері.

"Міністерство закордонних справ Туреччини на звернення Посольства спростувало черговий фейк російської пропаганди стосовно начебто відновлення морського сполучення Керч-Зонгулдак", - повідомив він.

Про відновлення поромного сполучення між Туреччиною і Кримом повідомила директорка організації "Південний регіональний центр підтримки експорту" Наталія Сєрова. Як передав ТАСС, паром мав нібито ходити раз на тиждень між чорноморськими портами Керч і Зонгулдак. Кримська сепаратистка та колаборантка Наталія Поклонська вже навіть встигла заявити, що Туреччина "відновленням" сполучення показала приклад усім країнам.

Раніше, президент Туреччини Раджеп Таїп Ердоган вперше офіційно прийняв делегацію від РФ у складі якої були "депутати", що представляли анексований Крим. Серед делегатів РФ були два "депутати Держдуми" від анексованого Криму Наталія Поклонська та Руслан Бальбек. 

Згодом посол Туреччини запевнив, що це не цілеспрямована акція, а Туреччина не погоджувала списки учасників форуму у Стамбулі. Він також каже, що Ердоган випадоково потис їм руку.

Відео США зняли санкції із Туреччини, які впровадили через військову операцію в Сирії

Економічні обмеження протримались усього 9 днів. Їх ввели через наступ турецької армії на території Сирії, де проживають курди. Американські війська були їхніми союзниками в регіоні. Однак на початку жовтня президент США наказав армії відійти. Турецька влада називає курдів терористами.  

США зняли санкції із Туреччини, які впровадили через військову операцію в Сирії

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин