У МЗС Туреччини заявили про несхвалення санкцій ЄС проти Росії через анексію Криму

Туреччина не приєдналася до санкцій щодо Росії і віддає перевагу політичному залученню та діалогу.

Туреччина не схвалює санкції, введені Євросоюзом проти Росії через анексію Криму.

Про це в інтерв'ю 11 серпня заявив міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу, повідомляє Hurriyet Daily News.

"Туреччина раніше багато страждала через санкції. Санкції проти наших сусідів та партнерів завдали серйозної шкоди нашій економіці. Тому, коли ми чуємо про санкції, ми не діємо надто квапливо щодо них. Ми обдумуємо, чи можемо ми знайти інші способи вирішення проблем", - заявив Чавушоглу.

Він також додав, що саме тому Туреччина не приєдналася до санкцій щодо Росії, і віддає перевагу політичному залученню та діалогу.

"Як ви можете побачити сьогодні, Росія та США намагаються вводити санкції один проти одного. ЄС роздумує про заходи проти США на підставі того, що санкції також на них вплинуть. А ми ж спробуємо вирішити проблеми через діалог, щоб ніщо не зашкодило нашій економіці", - підкреслив Чавушоглу.

Нагадаємо, раніше Європейський Союз вирішив розширити санкційний список проти Росії через скандал довкола поставок турбін Siemens в окупований Крим. До "чорного списку" потрапили заступник міністра енергетики РФ Андрій Черезов, глава департаменту Міненерго РФ Євгена Грабчак і гендиректор "Технопромекспорт" Сергій Топор-Грілка. Такожобмежувальні заходи стосуватимуться трьох російських компаній -  ВАТ і ТОВ "ВО Технопромекспорт" і компанії "Інтеравтоматика", яка була спільним підприємством Siemens і Росії.

ВідеоЄвросоюз розширив санкції проти Росії

 

Залиште свій коментар