У надсекретній в'язниці Ізраїлю в повній ізоляції утримують загадкового "містера Ікс"

В одиночній звукоізольованій камері у найстарішій в'язниці Ізраїлю утримується сучасний "в'язень у масці". Його ніхто не бачить і навіть охоронці не знають, хто він.

У надсекретному відділенні найстарішої в'язниці Ізраїлю "Аялон" утримується загадковий ув'язнений, імені якого не знають навіть його охоронці.

"Містера Ікс", як охрестила його преса, тримають у відокремленому крилі, відгородженому від усіх інших приміщень подвійними металевими дверима. В'язень повністю ізольований від зовнішнього світу - візитери до нього ніколи не приходять, його ніколи не бачать інші ув'язнені, а сама камера повністю звукоізольована.

Розголошення історії про "містера Ікс" викликало в Ізраїлі великий суспільний резонанс. Після того як місцеве видання написало про нього статтю (посилаючись на джерела в пенітенціарній системі), ізраїльські спецслужби домоглися судової заборони на поширення інформації і вже через кілька годин після публікації вилучили цей матеріал.

Однак статтю встигли помітити не лише ізраїльські, але й західні видання. Британська The Telegraph, передаючи зміст першоджерела, пише, що секретний ув'язнений утримується в "секторі 15", де на все крило - одна-єдина камера.

Цей сектор колись був споруджений спеціально для Ігаль Аміра, довічно засудженого за вбивство ізраїльського прем'єра Іцхака Рабіна в 1995 році. Амір пробув там в умовах повної ізоляції і під цілодобовим відеоспостереженням до 2006 року, після чого був переведений до в'язниці "Рімонім" в А-Шароні.

Де, коли і за що був засуджений безіменний ув'язнений, жодної інформації немає. Після публікацій преси в країні розгорнулася масштабна кампанія правозахисників, які стурбовані долею сучасного "в'язня у масці" і вимагають оприлюднити усі дані про нього.

Поки що офіційні представники Ізраїлю відмовляються підтвердити або спростувати інформацію про таємничого "містера Ікс".

Читайте також:

Турецький прем'єр звинуватив Ізраїль в державному тероризмі

Таємничий прихильник вперше за 60 років не прийшов на могилу Едгара По

Розгадана таємниця загибелі Юрія Гагаріна

В Британії розсекретили легендарного радянського агента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: