У найкращому ресторані світу отруїлися 400 людей

Близько 400 осіб заявили, що отруїлися в найвідомішому ресторані "Жирна качка". Причини отруєння медикам досі не відомі.

Після публікації інформації про те, що в кінці лютого близько 40 відвідувачів найвідомішого ресторану Великобританії "Жирна качка" відчули нездужання, кількість заяв про отруєння зросла до 400 людей. Причому деякі з них заявили, що їм стало погано задовго до скандалу - ще в січні цього року.

Ресторан, який в 2005 році був визнаний кращим в світі, закритий з кінця лютого до з'ясування всіх обставин інциденту. Його шеф-кухар Хестон Блюменталь, який є культовою постаттю у гастрономічному світі, завжди стежив за тим, щоб в закладі була практично стерильна чистота. Те, що відбулося, він сприйняв як справжній удар, за словами його прес-секретаря, шеф-кухар дуже засмучений.

Медики спільно з владою намагаються з'ясувати причину, що викликала нездужання людей. Версія, що причиною отруєнь стали неякісні устриці, не підтвердилася. Після цього були узяті лабораторні проби продуктів, фахівці дослідили приміщення ресторану і особливо кухні, аналізи здали всі працівники ресторану. Проте поки причина нездужання відвідувачів так і не виявлена.

Тепер передбачається, що потрібно ретельніше обстежувати самих хворих. На весь час розслідування інциденту ресторан залишиться закритим.

Раніше для того, щоб повечеряти в "Жирній качці" відвідувачам доводилося замовляти столик за місяць вперед. Хестон Блюменталь став відомим завдяки особливому ставленню до вигадування і приготування нових блюд, його метод називають "молекулярною гастрономією" або "кулінарною алхімією". Одними з найвідоміших блюд його ресторану було морозиво з беконом і яйцем, каша з равликів, желе з лавандою, устрицями і маракуйею.

Читайте також:

У Франції заборонили безкоштовну випивку

У Харкові знову госпіталізовані курсанти, які отруїлися неякісною їжею

Ющенка могли отруїти на іншій вечері

На Київщині отруїлися шестеро немовлят

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: