"У нас з Путіним одна думка: Білорусь травлять, щоб потім кинутися на Росію" - Лукашенко

Дата публікації
Перегляди
5630
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"У нас з Путіним одна думка: Білорусь травлять, щоб потім кинутися на Росію" - Лукашенко

Фото: Associated Press

За словами Лукашенка, Білорусь труять.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що має спільну думку з російським колегою Володимиром Путіним щодо подій в країні.

Про це чинний глава держави заявив під час мітингу в Гродному, повідомляє БЕЛТА. 

За словами Лукашенка, опоненти білоруської держави труять країну, аби згодом тиснути на Російську Федерацію. 

"Хтось в Росії (я часто це бачу в засобах масової інформації) говорить:" Ах, у Білорусі, ах, в Білорусі. "Не в Білорусі - це у вас, ось тут, на західному кордоні, тиснуть, труять. І ми з Путіним зійшлися на думці: нас труять тут, щоб кинутися потім на Росію. Це трамплін, і ми його повинні зруйнувати. Це наша єдина думка з президентом Путіним ", - заявив Олександр Лукашенко.

Нагадаємо, 9 серпня у Білорусі пройшли вибори президента. Після оприлюднення даних перших екзитполів, білоруси вийшли на акції протестів у багатьох містах країни. Сталися перші сутички з ОМОНом.

10 серпня ЦВК Білорусі оприлюднило результати виборів. Згідно з офіційними даними, Олександр Лукашенко переміг з результатом 80,23%. Його головна опонентка Світлана Тихановська отримала 9,9% голосів. Вона не визнала результати виборів та оголосила себе переможцем. 11 серпня зранку Тихановська виїхала до Литви.

Протести тривають від 9 серпня. У неділю, 16 серпня, у десятках білоруських міст відбувся марш свободи – наймасовіша акція протесту в історії незалежної Білорусі. Від 17 липня опозиція оголосила загальнонаціональний страйк. Кандидатка в президенти, яку підтримала більшість білорусів, Світлана Тихановська з Литви заявила, що готова стати національною лідеркою.

Протестна Білорусь: під вартою силовиків лишається більше 100 людей

Протестна Білорусь: під вартою силовиків лишається більше 100 людей

 

Наступна публікація