У НАТО підбили підсумки 2015 року: підтримка України та зростання войовничості Росії

Генсек заявив про нові виклики, які стоять перед блоком.

НАТО продовжує перебувати на боці України в її протистоянні агресії. Про це заявив генсек Альянсу Єнс Столтенберг, презентуючи звіт організації за 2015 рік, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Керівник військового блоку також закликав сторони конфлікту на Донбасі виконувати мінські угоди.

Нова стратегія НАТО спрямована на протистояння "гібридним загрозам", зокрема, й російській пропаганді. Однак, боротися з пропагандою її ж методами вони не планують, наголосив Столтенберг.

У звіті НАТО також відзначається зростання військової активності у Росії в минулого року. Так, кількість проведених на території колишнього СРСР маневрів в Альянсі називають найбільшою з часів "холодної війни".

Крім того, стало відомо про зустріч Столтенберга з представниками ОБСЄ. Після неї генсек Альянсу наголосив на необхідності надання повного доступу спостерігачам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ до всіх районів Донбасу.

Минулого вересня Столтенберг заявив, що виконання мінських домовленостей є єдиним шляхом врегулювання ситуації на Донбасі. "Ми підтримуємо вашу незалежність, вашу територіальну цілісність, підтримуємо повне виконання мінських домовленостей, оскільки це єдиний шлях виходу з нинішньої кризи", - сказав він.

Також генсек НАТО натякнув, що організація готова до розширення. А Україна повинна модернізувати свою армію для вступу до НАТО.

ВідеоГенсек Єнс Столтенберг заявив, що НАТО на боці України

Залиште свій коментар

Наступна публікація