Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія розробила пересувну ядерну систему, яка загрожує Німеччині

Росія навіть встигла розмістити свою нову розробку.

Росія розробила нову ядерну ракетну систему середньої дальності в зоні своєї досяжності.

Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг.

За його словами, у зоні досяжності розташовані Берлін, Франкфурт та Мюнхен.

Конкретного місця базування російської ракети Столтенберг не назвав, повідомив лише, що це пересувна ракетна система, яку легко приховати від систем стеження.

Глава НАТО наголосив, що  Кремль має повернутися до дотримання Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності.

"РФ повинна використати свій останній шанс, щоб врятувати цю угоду. В іншому разі вона нестиме повну відповідальність за припинення дії договору, у результаті якого світ стане менш стабільним для всіх нас" - додав генсек Альянсу.

Нагадаємо, 1 лютого, США оголосили про рішення призупинити участь у ДРСМД від 2 лютого. Про цей намір США заявляли ще в середині січня. Цьому передувало звинувачення Росії в порушенні договору, оскільки остання, за словами представників американського Держдепу, розробляє крилаті ракети наземного базування середнього радіусу дії. І це прямо порушує договір. Президент США Дональд Трамп уже заявив, що Сполучені Штати почнуть підготовку військової відповіді на порушення Росією зобов'язань.

Договір РСМД втрачає свою силу 2 серпня. НАТО неодноразово закликав Росію зберегти його, почавши дотримуватися його умови до цього часу, інакше у Брюсселі будуть розглядати шляхи зміцнення оборони проти загрози нових російських ракетних систем. Відновити дію договору може тільки президент. 

Відео Путін пригрозив США новими ракетами

Хамство і погрози на адресу Вашингтонам. За словами господаря Кремля, Америка використовує надумані звинувачення проти Росії для обґрунтування свого рішення. Російський президент наголосив - якщо Вашингтон поставить такі ракети в Європу, то Москва не забариться з відповіддю і розгорне нові види озброєнь.

Путін пригрозив США новими ракетами

Залиште свій коментар

Вибір редакції