У НАТО порахували, якої шкоди завдали військам Каддафі

Авіація НАТО знищила близько 40% бойового потенціалу військ Каддафі.

Авіаудари очолюваної НАТО коаліції знизили бойовий потенціал вірних Муаммару Каддафі військ на 30-40%.

Про це заявив голова Об'єднаного комітету начальників штабів США, адмірал Майк Маллен.

За його словами, йдеться саме про наземну бойову складову, не рахуючи авіації, системи ППО і флоту. Адмірал також наголосив, що втрати будуть рости і далі.

Також американський воєначальник заявив, що загальна ситуація в Лівії "безумовно" рухається до стану, коли жодна зі сторін не зможе зробити будь-яких швидких і рішучих дій.

Відповідаючи на питання про присутність у лавах повстанців терористів з "Аль-Каїди", адмірал запевнив, що поки турбуватися з цього приводу не слід.

"Ми ретельно відстежуємо це питання, пам'ятаємо про нього і поки нічого суттєвого не виявили", - пояснив він, додавши, що можливій присутності в Лівії терористів і далі буде приділятися підвищена увага.

Нагадаємо, на початку квітня командування НАТО відзвітувало про знищення третини військового потенціалу Лівії, але тоді мова йшла не тільки про бойові частини, а й про військову інфраструктуру, армійське майно, ППО і ВПС країни.

Військова операція в Лівії почалася 19 березня 2011 року. Сили міжнародної коаліції діють у відповідності з резолюцією ООН, що дозволяє з метою захисту мирного населення втрутитися в ситуацію в країні військовими методами, виключаючи наземне вторгнення.

Читайте також:

Сили Каддафі попередили НАТО, що буде "у десять разів гірше, ніж в Іраку"

Саркозі обіцяє збільшити інтенсивність ударів по Лівії

Повстанці в Лівії посилили позиції і відмовились від пропозиції Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: