У національних парках США дозволили носити заряджену зброю

Але при цьому відвідувачі повинні одночасно дотримуватися заборони на носіння зброї, що діє в тих штатах, на території яких розташований національний парк.

У США з 22 лютого набрав чинності федеральний закон, що дозволяє відвідувачам національних парків та заповідників носити з собою заряджену вогнепальну зброю, пише Los Angeles Times. Відповідний документ був прийнятий Конгресом США в травні 2009 року. При цьому наголошується, що відвідувачі повинні одночасно дотримуватися заборони на носіння зброї, що діє в тих штатах, на території яких розташований національний парк.

Зокрема, заряджену зброю не можна буде проносити до деяких будівель, де працюють федеральні службовці. У той же час дозвіл на носіння зброї поширюється, наприклад, на ресторани, готелі і сувенірні магазини. Журналісти відзначають, що новий законопроект повністю змінює політику, якої дотримувалося Управління національних парків США протягом останніх 94 років. Раніше відвідувачам дозволялося перевозити лише незаряджену і розібрану зброю.

Супротивники законопроекту стверджують, що дозвіл на носіння зброї в національних парках збільшить кількість нещасних випадків і підвищить ймовірність конфліктів із застосуванням зброї між відвідувачами. Також поки неясно, чи буде діяти новий федеральний закон в національних парках і заповідниках, розташованих на території декількох штатів.

Усього в даний час в США налічується 392 національних парки і заповідника. З них більше 30 перебувають на території декількох штатів. Як приклад журналісти приводять національний. Він розташований на території відразу трьох штатів - Вайомінг, Монтана і Айдахо.

Також наголошується, що складнощі із застосуванням цього закону можуть виникнути в Каліфорнії. На території цього штату розташовано найбільше національних парків та заповідників. При цьому в Каліфорнії діють дуже суворі закони, що стосуються носіння вогнепальної зброї.

Читайте також:

Ізраїль взяв на озброєння новітні безпілотники, здатні розбомбити Іран

Іран спустив на воду свій перший есмінець

Бельгійські політики закликали США вивести ядерну зброю з Європи

Морська піхота США перейде на спеціальні кулі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: