У найпопулярнішому блозі на Livejournal "Єдина Росія" набрала менше 5 відсотків

Дата публікації
Перегляди
1430
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У найпопулярнішому блозі на Livejournal "Єдина Росія" набрала менше 5 відсотків

З'їзд партії "Єдина Росія" / Фото: AFP

Віртуальні вибори в Росії з електоратом в 8 тисяч виборців поставили під сумнів популярність владної партії.

На віртуальних виборах до Держдуми РФ, які 27 листопада влаштував у своєму блозі найпопулярніший, згідно з рейтингом LiveJournal, ЖЖ-юзер Рустем Адагамов, відомий під ніком drugoi, партія "Єдина Росія" не змогла подолати 5-відсотковий бар'єр.

Адагамов розмістив опитування близько 15:00. До 20:00 "ЄР", до голосування за яку 27 листопада відкрито закликали президент Росії Дмитро Медведєв і прем'єр-міністр Володимир Путін, вдалося набрати приблизно 3,5 відсотка.

Лідирують в інтернет-голосуванні "Яблуко" (25 відсотків), КПРФ (приблизно 21 відсоток) і "Справедлива Росія" (близько 18 відсотків). Також популярна відповідь "Не піду на вибори" - понад 15 відсотків голосів.

Пост під заголовком "Партія переможців?" незабаром після публікації очолив топ найпопулярніших записів в "Живому журналі". У голосуванні до 20:00 27 листопада взяли участь понад 8 тисяч осіб.

Останні опитування, проведені ВЦИОМ і "Левада-центром" в кінці листопада, передбачили єдиноросам результат в районі 53 відсотків від кількості росіян, які планують взяти участь у виборах, або близько 40 відсотків від загального числа виборців. Згідно з прогнозами соціологів, КПРФ, ЛДПР і "Справедлива Росія" також повинні подолати 7-відсотковий бар'єр і увійти в новий склад Держдуми. На відміну від "Яблука", "Правого дела" і "Патріотів Росії", рейтинг яких складає менше п'яти відсотків.

У неділю, 27 листопада, "Єдина Росія" офіційно підтримала висунення в президенти Росії прем'єр-міністра Путіна. Цю ініціативу підтримав і діючий президент Медведєв, закликавши росіян також підтримати єдиноросів на виборах у Держдуму РФ. У своїй промові Медведєв прямо пов'язав результати голосування на думських виборах 4 грудня 2011 з підсумками голосування на президентських - 4 березня 2012-го.

Про те, що Путін повертається в президенти, було оголошено ще у вересні, а зараз його висувають офіційно – 25 листопада Рада федерації призначила дату виборів на 4 березня 2012 року.

Читайте також:

Путін погодився стати президентом і зажадав голосніше кричати "Росія, Росія!"

Кондоліза Райс назвала Путіна на виборах посміховиськом

Чубайс не піде голосувати на виборах, "бо нема за кого"

Рунет підірвав новий хіт "Наш дурдом голосует за Путина" (відео)

В агітації "Єдиної Росії" знайшли еротику і кримінальний підтекст (відео)

Наступна публікація