У Назареті розкопали будинок, в якому могли жити Марія і Ісус

Руїни будинку двотисячолітньої давності вперше виявлені в місті Назарет, на півночі Ізраїлю.

Археологам управління старожитностей, які працюють на розкопках в старому місті Назарету, вперше вдалося виявити житлова будівля пізньоримських періоду, що відноситься до I-II століть нашої ери.

Будівлю було розкопано біля церкви Благовіщення, побудованої в 1969 році на залишках трьох стародавніх храмів, найстаріший з яких відноситься до ранньовізантійської епохи і датується четвертим століттям нашої ери.

За словами директора розкопок Ярдени Олександр, вчені вперше отримали шанс зазирнути в єврейський Назарет тих часів, коли в ньому жили Марія, Йосип та Ісус. До цих пір до цього періоду в розкопках в районі Назарету відносили тільки кілька поховань.

Згідно деяким збереженим письмовими джерелами, на початку нової ери Назарет був маленьким єврейським селом, що підтверджується розкопками. Знайдений будинок виглядає дуже скромно - дві кімнати і маленький дворик з видовбаною в камені криницею для дощової води. У будинку виявлені нечисленні осколки глиняного посуду та вапнякового інструмента того часу.

За словами професора Олександр, колодязь у дворі, швидше за все, свідчить про те, що будинок вже існував до 67-ого року нової ери, коли йшла активна підготовка до повстання проти Риму.

Читайте також:

Ізраїль: найсвятіший курорт світу

У Новій Зеландії з'явився бігборд з Йосипом і Марією у ліжку

Дослідниця прочитала невидимі написи на Туринській плащаниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: