У небі над Кремлем зняли НЛО

В Інтернеті з`явилося відео, творці якого запевняють, що засняли НЛО над Кремлем. Походження сірої піраміди досі невідоме.

В Інтернеті з'явилося відео, на якому заснято велику світло-сіру піраміду, що обертається навколо своєї осі у небі на Кремлем.

Невідомий виклав на YouTube два ролики: один з них знято вночі з вікна авто, інший вже при світлі дня і, як видно, з вікна.

Розібрати, що саме за предмет зображений на відео, досить складно. Втім, це не завадило йому потрапити в ефіри федеральних телеканалів.

Жодних офіційних заяв з приводу невідомого об'єкту від влади поки не надходило. Незвичайне відео викликало великий інтерес у закордонних ЗМІ, вони тут же назвали невідомий предмет НЛО.

Daily Telegraph зазначає, що об'єкт нагадує імперський крейсер з фільму "Зоряні війни".

В експертів ролик викликав здивування, один з фахівців сказав британському виданню, що це найдивніша зйомка НЛО, яку він коли-небудь бачив.

За останній час це вже не перший випадок, коли в небі над Москвою з'являються дивні об'єкти. На початку жовтня над МКАД очевидці зняли незвичайну хмару круглої форми. Тоді також з'явилися припущення, що це не що інше як НЛО.

 

 

 

Читайте також:

Місто в Бразилії засипало деталями… літака

Міноборони Британії розсекретило документи про НЛО

NASA запустило телескоп для пошуку життя у Всесвіті 

У Самарі встановлять пам’ятник НЛО 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: