Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У неділю Всесвітній день пам'яті жертв ДТП

У третю неділю листопада відзначається Всесвітній день пам'яті жертв дорожньо-транспортних пригод.

21 листопада відзначається Всесвітній день пам'яті жертв дорожньо-транспортних пригод.

Ідея щорічного проведення Дня пам'яті жертв дорожніх аварій належить Road Peace - британському благодійному фонду допомоги жертвам ДТП, який відзначає цей день з 1993 року. Протягом п'яти років організації, які приєдналися до Європейської федерації жертв ДТП, відзначали цей день як Європейський день пам'яті жертв ДТП.

У 1998 році День пам'яті вийшов за межі Європи і з'явився на інших континентах, а в 2005 році у своїй Резолюції Генеральна Асамблея ООН закликала все світове співтовариство визнати Всесвітній день пам'яті жертв дорожніх аварій і відзначати його в третю неділю листопада.

У день прийняття Резолюції ООН почав діяти спеціальний веб-сайт Worlddayofremembrance.org, який призначений для надання підтримки та допомоги всім бажаючим взяти участь у проведенні Всесвітнього дня пам'яті жертв ДТП у своїх регіонах.

Щорічно в результаті дорожньо-транспортних пригод гине близько 1,3 мільйона осіб і ще 50 мільйонів людей одержують травми і стають інвалідами. Дорожньо-транспортні пригоди є першою за значущістю причиною смерті молодих людей у віці 10-24 років.

У Києві у Всесвітній День пам'яті жертв ДТП планується поминальна служба за загиблими, яка відбудеться о 12-00 в Трапезній церкві Києво-Печерської Лаври.

Нагадаємо, 12 жовтня під містом Марганець Дніпропетровської області сталося зіткнення на залізничному переїзді автобуса з локомотивом, у результаті чого загинули 45 людей. За кількістю жертв ДТП стало наймасштабнішим за роки незалежності України.

Світовий банк оцінює сукупні втрати української економіки від дорожньо-транспортних пригод в 9 млрд доларів на рік.

Щорічно в Україні фіксують понад 200 тис. ДТП, в яких гинуть більш 7 тис. осіб, а 40 тис. - отримують несмертельні, але важкі травми, які позбавляють людину можливості жити повноцінним життям.

Експерти підрахували, що в 30% випадків ДТП відбувається з вини водіїв зі стажем водіння до 3 років, тому однією з головних завдань асоціації є сприяння підвищенню культури і майстерності водіння.

Читайте також:

Під Києвом Porsche Cayenne врізався в дерево і згорів: 5 жертв

В США 34 авто зіткнулися у ДТП (відео)

У Швеції розробили подушку безпеки для велосипедистів

Залиште свій коментар

Вибір редакції