У Нідерландах боротимуться проти асоціації з Україною пропагандистським серіалом

Пілотні серії покажуть перед референдумом.

У Нідерландах з'явиться  серіал про корупційні зв'язки України та Єврокомісії.

Про це написав активіст української діаспори Олександр Снідалов на своїй сторінці в Facebook.

За стрічку візьметься телевізійно-продюсерська компанія Endemol, а сценарій напише відомий нідерландський колумніст Леон де Вінтер, який агітує на майбутньому референдумі голосувати проти ратифікації Угоди про асоціацію України та Євросоюзу.

За словами активіста, в центрі сюжету нового серіалу буде історія про те, як Єврокомісар-корупціонер нідерландського походження намагається допомогти українському мільярдеру-олігарху досягнути прийняття України до ЄС.

"Події стрічки будуть розгортатись навколо історії голландки, що працюючи у міжнародній нафтовій компанії, познайомилась з українським олігархом-мільярдером, зрадила йому з чоловіком, народила від нього дитину, розлучилась з чоловіком, пішла на роботу в Єврокомісію. В процесі вона встигла провалити один з проектів компанії через те що український олігарх мав вплив на Єврокомісара, від якого залежала доля проекту. Викривши це голландка примушує Єврокомісара піти з посади і призначити її своєю наступницею. Голландка стає Єврокомісаром з розширення ЄС", – зазначає Снідалов.

Серіал планують показати через кабельну мережу KPN, а пілотні серії цілком можуть з'явитись ще до референдуму.

Голландська компанія планує зняти серіал про корупційні зв'язки Єврокомісії та українців. Вчора отримав синопсис новог...

Опубліковано Oleksandr Snidalov 13 лютого 2016 р.

Нагадаємо, що виборча рада Нідерландів призначила референдум щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС на середу 6 квітня 2016 року. Влада країни запевнила, що зацікавлена у ратифікації Угоди, тому проведе агітаційні заходи серед населення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: