У Нідерландах парламент відхилив скасування ратифікації угоди про асоціацію Україна-ЄС

Дата публікації
Перегляди
37к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Нідерландах парламент відхилив скасування ратифікації угоди про асоціацію Україна-ЄС

Фото: УНІАН

Соціалістична партія ініціювала голосування щодо документу.

У Нідерландах парламент відхилив ініційовану Соціалістичною партією пропозицію щодо скасування ратифікації угоди про асоціацію між ЄС та Україною.

Вона не набрала більшості, повідомляє ТАСС.

Соціалістична партія ініціювала голосування не за партійним принципом як зазвичай, а поіменно - тобто помічник спікера парламенту назвав кожного депутата на прізвище, а той повинен був сказати "за" або "проти" .

Депутат від соцпартії Гаррі ван Боммель, який є одним з головних противників асоціації зазначив, що "вкрай розчарований результатом голосування".

"Волевиявлення народу відійшло на другий план", - сказав він.

12 квітня Виборча рада Нідерландів оприлюднила офіційні результати консультативного референдуму щодо Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Згідно з даними, явка становила 32,28%, проти проголосували 61%, за – 38,21%.

Остаточну оцінку результатам референдуму про асоціацію України з ЄС уряд Нідерландів надасть лише у вересні. Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте повідомив, що продовжити процес ратифікації угоди країна зараз не може. Як бути далі - вирішуватимуть із парламентом та європейськими партнерами.

Наступна публікація