У Нідерландах почалися позачергові парламентські вибори

У Королівстві Нідерланди розпочалися дострокові вибори до парламенту держави. Всього за право зайняти місця у нижній палаті поборються 19 партій.

У Нідерландах відбувається голосування на дострокових парламентських виборах. За їх підсумками буде сформовано новий уряд. За даними соціологів, найбільше число голосів дістанеться Народній партії за свободу і демократію Марка Рютте.

Рютте обіцяє подолати дефіцит бюджету і впоратися з нелегальною імміграцією. На другому місці, швидше за все, виявиться Партія Праці, а Християнські демократи, до яких належить нинішній прем'єр Ян Петер Балкененде, вперше за останній час опиняється лише на третьому місці.

Всього за право зайняти 150 місць у нижній палаті голландського парламенту поборються 19 партій, при цьому 10 з них вже отримали депутатські мандати за підсумками виборів 2006 року.

Нагадаємо, що Ян Петер Балкененде вже чотири рази керував кабінетом міністрів, і кожного разу урядова коаліція розпадалася достроково. У останній раз це відбулося в лютому, коли члени коаліції не змогли домовитися про терміни виведення голландського контингенту з Афганістану.

Читайте також:

Правляча коаліція Нідерландів розпалася через війну в Афганістані

В Афганістані загинули два голландські військовослужбовці

Жертвами замаху на королеву Нідерландів стали вже 7 людей

ВідеоУ Нідерландах почалися позачергові парламентські вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: