У Нідерландах просто в літаку затримали мандрівників з Південної Африки, які втекли з-під COVID-карантину

У Нідерландах просто в літаку затримали мандрівників з Південної Африки, які втекли з-під COVID-карантину

Фото: Associated Press

Зауважимо, що у 13 мандрівників, які минулого тижня прилетіли до Амстердама, підтвердили новий COVID-штам "Омікрон".

У Нідерландах в неділю, 28 листопада, просто в літаку заарештували подружжя, яке втекло з готелю, в якому перебуло на карантині через COVID-19.

Про це із посиланням на місцеві ЗМІ повідомляє ВВС.

Зазначається, що порушникам вдалося залишити готель у північно-задіному регіоні Кеннемерланд, в якому перебувають мандрівники з країн Південної Африки. 

Пара дісталася до аеропорту Схіпгол в Амстердамі та навіть встигла здійснити посадку на літак до Іспанії. Іноземців заарештували на борту, після чого передали службі охорони здоров'я країни. Їх можуть притягнути до відповідальності.

Минулого тижня у 13 людей, які прибули до Амстердама двома рейсами з країн Південної Африки, діагностували новий варіант коронавірусу "Омікрон". Загалом COVID-19 підтвердили у 61 мандрівника. 

Водночас інформація про те, чи були порушники серед інфікованих, не розголошується. 

На тлі побоювань нового COVID-штаму в Нідерландах обмежили години роботи барів, ресторанів та магазинів, а також посилили обмеження щодо кількості людей, які можуть одночасно перебувати в одному приміщенні.

Громадян також заохочують працювати з дому, якщо це можливо. Втім, дитячі садки, школи та університети залишаються відкритими по всій країні.

26 листопада Всесвітня організація охорони здоров'я кваліфікувала новий штам коронавірусу SARS-CoV-2, який отримав назву "Омікрон", як такий, що викликає занепокоєння. Цей варіант вперше виявили на початку листопада у країнах Південної Африки. 

Читайте також:

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua. 

Чим небезпечний "Омікрон" : світом шириться новий штам коронавірусу

Чим небезпечний "Омікрон" : світом шириться новий штам коронавірусу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація