Більше ста дітей-сиріт з Гаїті привезли до Нідерландів для всиновлення

Більше ста дітей-сиріт, коті прибули з Гаїті до Нідерландів, всиновлять за пришвидшеною процедурою прийомні батьки-голландці та люксембуржці.

У Нідерланди на військову базу в Ейндховені прилетіли 106 гаїтянських дітей-сиріт, яких усиновлять за пришвидшеною процедурою.

Процес їх усиновлення, який зазвичай займає від декількох місяців до декількох років, було розпочато ще до стихійного лиха на Гаїті, і зараз нідерландська влада через особливі умови обіцяє врегулювати всі формальності дуже швидко.

Більшість гаїтянських дітей, які прибули до Нідерландів, залишаться жити в цій країні. 14 з них переїдуть до Люксембурга до своїх прийомних батьків.

9 дітям, яким в Нідерландах ще не знайшли прийомних батьків, тим не менш, було дозволено в'їхати в країну. Притулок, в якому вони жили на Гаїті, зруйнований.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), у свою чергу, заявив, що усиновлення гаїтянських дітей прийомними батьками з інших країн може розглядатися лише як крайній захід.

Питання про всиновлення дітей-сиріт з Гаїті також прийняли інші західні країни, серед яких Франція, Ізраїль, Німеччина і США.

Зазначимо, що багато гаїтян, які потерпають від браку їжі та питної води, щоб врятувати своїх дітей, відвозять їх до госпіталів західних рятувальних місій на лікування та залишають там.

Так, у французькому та німецькому госпіталі кинули 85 дітей, в ізраїльському – 57, в американському – майже сотню.

Як відомо, землетрус магнітудою 7,0 стався біля узбережжя Гаїті 12 січня. Точна кількість загиблих досі невідома, за різними даними, жертвами трагедії могли стати до 200 тисяч осіб.

Близько 3 мільйонів залишилися без даху над головою. Влада Гаїті офіційно підтвердила загибель 75 тисяч осіб.

20 січня на Гаїті стався новий землетрус магнітудою 6,1, а 22 січня - ще один землетрус, магнітудою 5,9 бала.

Допомогу Гаїті надали десятки країн світу. США, Євросоюз, ООН і Світовий банк виділили Гаїті в цілому більш ніж півмільярда доларів на ліквідацію наслідків землетрусу. Ще близько 268,5 мільйона доларів Гаїті надали уряди інших країн, а також приватні компанії та організації.

Для запобігання мародерства на Гаїті скерували додатковий контингент ООН в кількості двох тисяч військовослужбовців і півтора тисячі поліцейських.

Читайте також:

ООН згортає рятувально-пошукові роботи на Гаїті

На Гаїті стався ще один землетрус

Президент Болівії вимагає від ООН засудити США за "окупацію" Гаїті

США направляють 4 тис. солдатів на допомогу Гаїті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: