У Нідерландах зафіксували свинячий грип, який не лікується "Таміфлю"

Офіційно зафіксовано 39-ий випадок зараження людини вірусом грипу A/H1N1, який є стійким до "Таміфлю". В той же час цей вірус реагує на препарат "Реленца".

Перший випадок зараження людини вірусом грипу A/H1N1, що не піддається впливу препарату озельтамівір (торговельна назва "Таміфлю"), був зареєстрований в Нідерландах.

Станом на 4 жовтня Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) підтвердила 39 випадків зараження вірусом грипу A/H1N1, який не піддається впливу антивірусного препарату озельтамівір, однак інший препарат від свинячого грипу - занамівір (торговельна назва "Реленца") - залишається ефективним проти нього.

"Пацієнт з серйозними симптомами грипу виявився заражений вірусом H1N1, який не піддається дії противірусного препарату озельтамівір", - йде мова в заяві Національного інституту громадського здоров'я та навколишнього середовища (RIVM).

"Це перший випадок в Нідерландах, коли вірус H1N1 не чутливий до озельтамівіру", - також відзначається в документі.

Як, у свою чергу, повідомила представник RIVM Джессіка Гротенбер (Jessica Grootenboer), подібного роду віруси "не поширюються швидко", також підкресливши, що пацієнт в даний час знаходиться в ізольованому боксі під постійним наглядом лікарів.
"Немає жодної причини для паніки", - додала Гротенбер.

ВООЗ 11 червня вперше більш ніж за 40 років офіційно оголосила про введення шостого, максимального рівня загрози пандемії у зв'язку зі стрімким розповсюдженням нового грипу.

Нагадаємо, 4 жовтня прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко зустріла у Львові вантаж із 200 тисяч упаковок препарату "Таміфлю", призначеного для лікування свинячого грипу A/H1N1.

Читайте також:

На Черкащині зафіксовано перший випадок свинячого грипу

У Харкові розпочнуть виробляти власні ліки від свинячого грипу

Кожному українцеві безкоштовно роздадуть по 2 марлеві пов'язки

Китай розробив чудо-ліки від свинячого грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: