У Нігерії терористи "Боко Харам" напали на селище і вбили щонайменше 65 людей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Напад міг бути помстою за вбиство місцевими жителями одинадцяти ісламістів.

Щонайменше 65 людей загинули на північному сході Нігерії внаслідок атаки бойовиків ісламістського угруповання "Боко Харам".

Про це в неділю, 28 липня, повідомив представник місцевої влади Мухаммед Булама. Ще десять людей, за його словами, отримали поранення.

Напад було скоєно в суботу під час похорону в поселенні неподалік від міста Майдугурі у штаті Борно, в якому активно діє "Боко Харам". Ісламісти атакували людей на мотоциклах та у фургонах.

Спочатку повідомлялося про меншу кількість загиблих, однак потім були виявлені ще десятки тіл. Як стверджує Булама, 20 людей були вбиті при нападі під час похорону, а решта - при спробі переслідувати ісламістів. Він припускає, що напад став помстою за вбиство місцевими жителями одинадцяти бойовиків "Боко Харам" два тижні тому.

За майже дев'ять років нападів "Боко Харам" на північному сході Нігерії загинули щонайменше 20 тисяч людей, а два мільйони залишили свої будинки. Бойовики угрупування часто викрадають дівчат та жінок, тримають їх в сексуальному рабстві або примушують до шлюбу. Також їх використовують як терористок-смертниць.

Відео У Нігерії авіація замість ісламського угруповання розбомбила табір біженців

 

Вибір редакції