Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Нігерії внаслідок нападу колишніх викрадачів худоби загинули понад півсотні людей

Серед загиблих є діти віком до 10 років.

У Нігерії озброєні бойовики напали на село, вбивши 51 людину - дорослих і дітей.

Про це повідомляє BBC.

Напад у селі Гваска на півночі країни стався у суботу вдень. Бойовики оточили поселення, підпалили будинки і почали стріляти. Серед мешканців села виникла паніка, вони почали тікати і багато хто побіг у бік нападників.

Серед загиблих селян є діти віком до 10 років, деякі тіла загиблих були понівечені. Також постраждали бійці загонів самооборони, які були сформовані після численних атак добре озброєних викрадачів худоби.

Мешканці Гваски вважають, що суботніми нападниками були колишні викрадачі худоби, які створили банду для нападів на віддалені села регіону.

Місцеві мешканці звернулися до президента Мухаммада Бухарі із вимогою терміново розгорнути більше поліції та військових для захисту сіл у цьому регіоні.

Нагадаємо, нещодавно у Нігерії озброєні бойовики здійснили напад на церкву, внаслідок чого загинули 16 осіб. Напад здійснили представники напівкочових угруповань під час проведення молитовних заходів у церкві. У регіоні часто відбуваються сутички між осілими нігерійцями, котрі займаються землеробством, і кочовими угрупованнями. І ті, й інші періодично вчиняють рейди на ворогів. Кочівники найчастіше сповідують іслам, а осілі - християнство. 

ВідеоУ парламент Нігерії під час засідання вдерлися троє озброєних чоловіків

За дві хвилини чоловікам вдалося вкрасти церемоніальний жезл. Ухвалювати рішення без цього жезлу не можна, кажуть нігерійські сенатори, адже це символ влади верхньої палати парламенту. Засідання відновили тільки коли у залу принесли запасну булаву. Підозрюють, що за організацією нахабної крадіжки міг стояти відсторонений сенатор.

У парламент Нігерії під час засідання вдерлися троє озброєних чоловіків

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції