У Німеччині перша смерть від свинячого грипу

Покійна, зокрема, страждала ожирінням і багато курила. На момент госпіталізації вона була носієм кількох бактеріальних інфекцій.

У Німеччині підтверджено першу смерть людини від свинячого грипу. 36-річна жінка померла 25 вересня від викликаних хворобою ускладнень - "гострого ушкодження легенів та поліорганної недостатності".

Жінка належала до категорії "пацієнтів високого ризику", йдеться в заяві Університетської клініки міста Ессен. Покійна, зокрема, страждала ожирінням і багато курила. На момент госпіталізації вона була носієм кількох бактеріальних інфекцій, стійких до антибіотиків.

У світі зареєстровано понад 4,5 тис. смертей, викликаних свинячим грипом, повідомляє Росспоживнагляд. У Росії зафіксовано вже більше 590 випадків захворювання, однак від свинячого грипу, за офіційними даними, ніхто поки не вмирав.

У той же час є думка, що грип А/H1N1 поширився набагато ширше, ніж це визнає влада. Захворіли десятки тисяч росіян, заявив у вівторок академік РАМН Дмитро Львов, директор НДІ вірусології імені Іванівського.

Читайте також:

На свинячий грип можна захворіти одночасно зі звичайним

Грип А може вбити мільйони людей, якщо багаті країни не виділять 1,5 млрд доларів

Україну накриє три епідемії грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: