У Німеччині бунтують ліваки

Під час заворушень на демонстрації антиглобалістів у Ростоку постраждало 433 поліціянти. Так реагують на саміт "групи восьми".

"Чорний блок" проти поліції
Активісти "Чорного блоку" озброювалися тим, що мали під рукою (Фото: :Frankfurter Allgemeine)

Під час суботніх заворушень на демонстрації антиглобалістів у Ростоку в Німеччині постраждало 433 поліціянти, 27 із них зазнали тяжких поранень. Це інформація поліцейського підрозділу "Кавала", що відповідає за порядок у районі проведення саміту "групи восьми" 6-8 червня в Гайліґендамі.

У повідомленні наголошено, що нині в ізоляторах тимчасового утримання перебуває 84 затриманих учасника зіткнень з поліцією. 44 людини випустили на свободу після встановлення їхньої особи. 

Заворушення, за даними поліції, спровокували так звані "автономи", що об'єдналися в "Чорний блок". Усі хулігани були одягнені в чорні костюми й закривали обличчя чорними хустками.

Вони експлуатують!
"Тому що вони експлуатують природу та людину, а відтак руйнують майбутнє" (Фото: :Frankfurter Allgemeine)

Організатори засудили насильницькі дії і висловили впевненість, що під час подальших заходів протесту проти запланованого саміту "вісімки" подібних інцидентів вдасться уникнути. 

Поліція також повідомила про значний матеріальний збиток, що його учасники безладів заподіяли міському господарству. Вони, зокрема, пошкодили фасад будівлі "Балтійської ощадної каси", поламали велике число паркувальних автоматів, зіпсували на кількох вулицях проїжджу частину, з якої виламували кам'яні блоки для бійки з поліцією.

Антиглобаліст
Червоний "Чорний блок" прагне бачити світ іншим (Фото: :Frankfurter Allgemeine)

Постраждали й власники приватних машин, оскільки молодчики „Чорного блоку” перевертали припарковані автомобілі, що траплялися їм дорогою. Деякі машини вони підпалювали, а в інших вибивали стекла та псували кузов залізними прутами. 

За словами поліцейського офіцера, "наступ" близько двох тисяч " автономів" удалося зупинити лише за допомогою водометів і сльозогінного газу.


У неділю в Ростоку дозволено провести два заходи: демонстрацію під гаслом "День акції - глобальне сільське господарство", що пройде від аграрного факультету місцевого університету до площі Ноє Маркт (Новий Ринок), і мітинг на університетській площі під гаслом "Припинити іноземні місії (бундесверу)!".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: