У Німеччині через аномальну спеку зламалися десятки потягів

В деяких випадках температура у вагонах піднімалася до 50 градусів. Кілька пасажирів були госпіталізовані з тепловими ударами і обезводненням.

Німецькі залізниці (Deutsche Bahn) 14 липня були вимушені знову евакуювати пасажирів кількох потягів у зв'язку з відмовою системи кондиціонування, викликаного небувалою спекою. Всього, починаючи з суботи, 10 липня, система кондиціонування вийшла з ладу на 41 потягу.

Через поломку системи вентиляції і охолодження повітря був вимушений зупинитися потяг, що слідував по маршруту Берлін-Амстердам. Пасажирів пересадили на інший потяг. Через спеку і задуху у вагонах був також евакуйований міжміський експрес (ICE), що курсував між Любеком і Мюнхеном.

В деяких випадках температура у вагонах піднімалася до 50 градусів. Пасажири трьох потягів, у тому числі кілька школярів з Північного Рейну - Вестфалії, були госпіталізовані з тепловими ударами і обезводненням.

Через численні поломки у системах охолодження потягів концерн Deutsche Bahn потрапив під вогонь різкої критики. Йдеться не про поодинокі випадки відмови, а про системну проблему: системи кондиціонування повітря на німецьких потягах працюють лише при температурі до 32 градусів. Якщо повітря на вулиці прогрівається вище за цю позначку, подальшу роботу кондиціонерів ніхто не гарантує.

Опозиція в особі соціал-демократів вже зажадала провести парламентське розслідування того, що сталося. "Ми хочемо знати, чи дійсно Німецькі залізниці економили за рахунок безпеки пасажирів, чи пов'язане з цим перегрівання вагонів і хто повинен нести за це відповідальність", - заявив заступник фракції СДПН у бундестазі Флоріан Пронольд.

Нагадаємо, дослідники з американського аерокосмічного агентства NASA прогнозують, що прийдешнє літо в Європі стане рекордно спекотним за всю сучасну історію метеорологічних спостережень.

Читайте також:

У Німеччині понад 40 студентів ледь не задихнулись у потязі

Через спеку померла найстаріша слониха Європи

Літо-2010 в Європі буде рекордно спекотним

ВідеоАномальна спека у Європі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: