Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Німеччині через спалах коронавірусу на м’ясокомбінаті відновили суворий карантин

У Німеччині через спалах коронавірусу на м’ясокомбінаті відновили суворий карантин

Обмеження стосуються лише одного округу, де живуть 360 тисяч людей.

До суворого карантину локально повертаються в Німеччині в окрузі Ґютерсло на заході країни. Причина – спалах коронавірусу на м'ясокомбінаті. Інфекцію виявили в понад півтори тисячі співробітників, йдеться у ТСН.16:45.

Всього в окрузі живуть 360 тисяч людей. Ще раніше там знову закрили школи і дитячі садки. Тепер закривають спортивні клуби, кінотеатри, бари, а головне – знову вводять контактні обмеження. Тобто зустрічатися можуть щонайбільше двоє людей, які не живуть в одній оселі. Це перший, хоч і локальний карантин у Німеччині після того, як вся країна обмеження знімає.

"Ми вводимо карантин для всього округу Ґютерсло. Так ми хочемо заспокоїти ситуацію і провести більше тестів. Нам потрібно зрозуміти, чи перескочив вірус від персоналу м’ясокомбінату на решту населення", - каже прем’єр-міністр Північного Рейну-Вестфалії Армін Лашет.

Йдеться про один із найбільших м’ясокомбінатів країни. Працюють там здебільшого іноземці. Переважно мігранти зі східних країн-членів ЄС – Польщі, Румунії, Болгарії. Цих людей селять в гуртожитки, де вони живуть у скромних за німецькими мірками умовах. Оплата цих співробітників за німецькими стандартами теж низька, однак до відповідальності м’ясокомбінат притягнути не можна, бо наймають співробітників фірми-субпідрядники. Люди в таких умовах живуть і працюють роками без знання німецької.

Відео У одному з округів Німеччини повертаються до суворого карантину

До суворого карантину повертаються в Німеччині – принаймні локально, в окрузі Ґютерсло на заході країни. Причина – спалах коронавірусу на м'ясокомбінаті. Інфекцію виявили в понад 1,5 тисячі співробітників. Які саме обмеження запровадили та на який термін – у прямому включенні. Більше про коронавірус

У одному з округів Німеччини повертаються до суворого карантину

Такі умови праці, які призвели до повторного карантину для всього населення, викликали обурення і протести. Зараз побоюються, що хтось міг встигнути поїхати додому. 

Масове зараження співробітників м’ясокомбінату – поки найбільший локальний випадок поширення вірусу. Утім інші ситуації вже траплялися також на бійнях. Уряд країни вже ухвалив закон, щоб заборонити таку практику в м’ясній промисловості,  втім він набуде чинності від нового року. Місцева влада сподівається, що вірус не пошириться на загальне населення.

За останню добу всього в країні близько 500 нових випадків зараження. Утім вірусологи певні – другої хвилі захворювання Німеччина може уникнути.

Нагадаємо, Федеральний уряд ФРН і влада федеральних земель вирішили подовжити обмежувальні заходи на найближчі місяці, щоб не допустити повторний спалах коронавірусу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції