Серед постраждалих від витоку речовини - президент Уругваю Табаре Васкес.

В аеропорту німецького міста Гамбург стався витік небезпечної речовини, унаслідок чого постраждали понад півсотні людей.

Про це повідомляє місцеве видання MOPO.de.

У неділю, 12 лютого, люди почали скаржитися на проблеми з диханням, кашель, нудоту та печіння в очах, тож до аеропорту терміново прибули медики, правоохоронці та вогнеборці.

Усіх пасажирів евакуювали з приміщення та закрили аеропорт до з'ясування обставин, було відкладено сотні рейсів. За декілька годин людям, які чекали на вулиці за мінусової температури, дозволили зайти в середину, до терміналів 1 та 2, проте зона контролю пасажирів і багажу між ними певний час залишалася закритою.

За даними правоохоронців, до медиків звернулися щонайменше 68 осіб, з яких дев'ятьох було госпіталізовано. Загальна кількість постраждалих – 1500 пасажирів, серед них також був президент Уругваю Табаре Васкес.

Зрештою вогнеборці знайшли в зоні обслуговування балончик зі сльозогінним газом, вміст якого якимось чином потрапив до системи кондиціонування.

До того ж повідомляється, що унаслідок закриття аеропорту було скасовано 13 рейсів. Наразі повітряне сполучення відновлено.

Наразі правоохоронці з'ясовують всі деталі інциденту, поки що версію теракту відкидають.

Нагадаємо, напередодні у Бельгії в критому картинг-центрі вихлопними газами одночасно отруїлися 70 людей. У приміщенні перестала працювати вентиляція.

Залиште свій коментар