У Німеччині гомосексуальність лікуватимуть гомеопатичними методами

Католицький союз лікарів планує впровадити лікування гомосексуалізму поєднанням гомеопатичних та психотерапевтичних методів.

Католицький союз лікарів Німеччини виступив з ініціативою лікування гомосексуальності з використанням поєднання гомеопатичних та психотерапевтичних методів.

Водночас, так звана гомогомеопатія викликала різку критику з боку Союзу німецьких лесбіянок і гомосексуалістів (LSVD), незважаючи на те, що католицькі лікарі розглядають свою ініціативу виключно як допомогу охочим - ні про яке примусове лікування немає й мови, стверджують лікарі.

На сайті союзу католицьких лікарів заявляється: "Гомосексуалізм - це не хвороба!". Однак, як підкреслює один з ідеологів Союзу Геро Вінкельманн, ті представники секс-меншин, які "відчувають себе хворими, нещасними або опинилися в тяжке ситуації", можуть звернутися до Союзу за допомогою і отримати її.

У свою чергу Союз німецьких лесбіянок і гомосексуалістів розглядає гомеопатію як неефективний метод лікування в принципі.

Крім того, якстверджують його представники, ніяких страждань вони не відчувають, тому пропозиція католицьких лікарів здається їм небезпечною і навіть у чомусь смішною.

"Всі серйозні експерти сходяться в тому, що сексуальна орієнтація формується в ранньому дитинстві", - заявили представники Союз німецьких лесбіянок і гомосексуалістів.

Відзначимо, що Всесвітня організація охорони здоров'я виключила гомосексуалізм зі списку захворювань ще в 1993 році.

Читайте також:

Уряд заборонив геям і лесбіянкам змінювати стать

Чоловік перетворився на гея після прийому таблеток

Через десять років в Україні легалізують одностатеві шлюби

Гей-парад у Москві провалився: геїв побили радикали, а потім затримала поліція

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: