Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Німеччині готові реалізувати "Північний потік-2" за умови збереження транзиту через Україну

Габріель вважає цю умову зрозумілою для російської сторони.

Реалізувати газотранспортний російський проект "Північний потік-2" буде вкрай важко, якщо Україна залишиться без транзиту через свою територію.

Про це повідомив голова МЗС Німеччини Зігмар Габріель, передає "Інтерфакс".

"У нас є одна умова, я вважаю, що вона піддається реалізації, про збереження транзиту газу через Україну. Без збереження транзиту газу буде дуже складно реалізувати "Північний потік - 2", - сказав міністр закордонного відомства. 

Він вважає, що російська сторона цю умову також розуміє. 

ВідеоУкраїнське питання є ключовим на мюнхенській конференції з безпеки

У Німеччині розпочинає роботу головний неформальний світовий форум з питань безпеки. У Мюнхені сьогодні говоритимуть про відновлення миру на Донбасі та російську агресію. Відкриє Мюнхенську конференцію міністр оборони Німеччини, а ввечері там виступить український президент Петро Порошенко і, за попередньою інформацією, відбудеться зустріч "нормандської четвірки" на рівні міністрів закордонних справ.

Українське питання є ключовим на мюнхенській конференції з безпеки

Нагадаємо, учора, 16 лютого, в останню хвилину зірвалася зустріч міністрів "нормандської четвірки" в Мюнхені, де мали обговорювати обмін полоненими та звільнення українських політичних в'язнів у Росії. Замість цього глава МЗС України Павло Клімкін та його російський колега зустрілися віч-на-віч на полях конференції з безпеки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції