У Німеччині хірург відмовився оперувати пацієнта через татуювання зі свастикою

У Німеччині лікар відмовився оперуватии хворого через нацистське татуювання на плечі у вигляді орла, який стискає в пазурах вінок зі свастикою.

У німецькому Падеборн лікар відмовився оперувати 36-річного пацієнта, на плечі якого було нацистське татуювання, що зображає орла, який стискає в пазурах вінок зі свастикою.

"Я не буду оперувати вашого чоловіка, - заявив лікар дружині пацієнта, зазначивши, що не може йти проти своєї совісті. - Я єврей". Після цього він покинув операційну. Операцію в підсумку закінчив інший лікар.

Це вже не перший випадок, коли в Німеччині лікарі відмовляються від надання медичних послуг з ідеологічних міркувань. У лютому цього року в Донауешінгене (земля Баден-Вюртемберг) стоматолог відмовилася лікувати 16-річного підлітка на ім'я Джихад.

Лікар розцінила ім'я пацієнта, одне зі значень якого тлумачиться як "священна війна з невірними", як оголошення війни всім, хто не є мусульманином. У зв'язку з цим випадком зазначалося, що у ФРН жодного лікаря не можна примусити лікувати пацієнта, якщо тільки мова не йде про надання екстреної допомоги.

Читайте також:

У Чернігові знайшли повішеним хлопця з вирізаною на нозі свастикою

Напередодні Дня Незалежності в Одесі вбили націоналіста

У Києві п'ятеро молодиків розгромили МакДоналдс

В Івано-Франківську єврейське кладовище розмалювали свастиками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: