У Німеччині хочуть прискорити добудову "Північного потоку-2"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Росіяни вважають, що причинами цьому є загроза санкцій.

Оператор будівництва газопроводу "Північний потік-2" подав запит щодо прокладки труб в зимові і весняні місяці 2020 року. Його має розглянути відомство у справах судноплавства і гідрографії Німеччини, повідомляє ТАСС із посиланням на німецькі ЗМІ.

Розгляд запиту заплановано на понеділок, 16 грудня, однак рішення щодо нього мають ухвалити пізніше. Аналітики припускають, що ініціатива компанії Nord Stream 2 AG пов’язана з пізнім отриманням дозволу від Данії на прокладку труб по території королівства, а також погрозами санкцій проти "Північного потоку-2" з боку США. Таким чином оператор нібито хоче прискорити роботи.

Водночас проти надання дозволу виступають екологи. Вони вважають, що прокладання труб у зимові місяці може негативно позначитися на птахах, які зимують у Балтійському морі.

Як повідомлялося, в реалізації проєкту російського газогону "Північний потік-2" загалом беруть участь близько 350 компаній з Німеччини. Вони всі можуть потрапити під нові американські санкції. Рішення щодо них Конгрес США планує схвалити найближчої п’ятниці, 20 грудня.

Відео Парламент Німеччини проголосував за захист російського газопроводу "Північний потік - 2"

Бундестаг ухвалив нове газове законодавство ЄС для ще недобудованих газогонів. Але з певними поправками, які дозволяють прибрати останні бар'єри для завершення будівництва газопроводу в обхід України. Зокрема, зробили виняток для частини газогону, що прокладається в територіальних водах. Цим скористається "Газпром", бо 12 миль "Північного потоку - 2" пролягають під водою.    

Парламент Німеччини проголосував за захист російського газопроводу "Північний потік - 2"

Залиште свій коментар

Вибір редакції