У Німеччині Калінінград назвали "Прусією, окупованою Росією"

У Німеччині одна з газет вийшла з рекламою, в якій німецьких туристів запрошують відвідати "окуповану Росією Східну Прусію" (Калінінград).

Німецька газета
bayernkurier.de
Реклама в німецькій газеті, яка запрошує німецьких туристів відвідати "окуповану Росією Східну Пруссію"
У Німеччині партійна газета баварського Християнсько-соціального союзу (ХСС), який входить в правлячу в Німеччині урядову коаліцію, розмістила рекламу турфірми, що запрошує німців відвідати "окуповану Росією Східну Прусію". Про це повідомляє німецьке видання Welt.

"А після сніданку - в окуповану Росією Східну Прусію. Вздовж Бурштинового узбережжі в Кранц на Земландському півострові, а звідти до столиці Кенігсберга з його 700-річною німецькою історією", - йшлося в оголошенні, розміщеному на сторінках Баварського кур'єра (Bayernkurier).

Кранцем до 1946 року називався сучасний Зеленоградськ, а Земландський півострів - це Калінінградський півострів. Кенігсберг - колишня назва Калінінграда. Як зазначає Welt, всі міста, згадані в рекламному оголошенні, мали старі німецькі назви, як наприклад Таллінн - Ревель, іншими словами, автори тексту зробили це свідомо.

Відзначається, що оголошення було розміщене турфірмою Wembacher Reisen, з якою Баварський кур'єр співпрацює близько двадцяти років. Глава фірми Ганс Вембахер вже 30 років є депутатом районних зборів від ХСС, його дружина Лідія також є членом партії. Коментуючи подію, Лідія Вембахер заявила, що просто забула вставити в текст слово "колишня". За її словами, оголошення повинне було виглядати як "запрошуємо в колишню Східну Прусію".

Читайте також:

Німецьких дипломатів визнали винними в активному знищенні євреїв

Німецька загадка російської душі

У надісланій Ангелі Меркель посилці виявили вибухівку

У Німеччині поліцейським на погони нашиватимуть зображення марихуани

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: