Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Німеччині медбрат зізнався у вбивстві сотні пацієнтів

До цього він зізнався лише у вбивстві шести осіб.

Медбрат Нільс Хьогель, якого засудили до довічного ув'язнення за вбивство пацієнтів у Німеччині, зізнався у скоєнні сотні вбивств.

Про це повідомляє AFP.

Хьогеля вважають винним у скоєнні 36 вбивств в Ольденбурзі та 64 - в Деменхорсті. Сам він спершу зізнався у вбивстві лише шести осіб. А під час розмови з психіатром - ще в 30. Проте ця заява не вважається офіційною.

У вівторок, 30 жовтня, Хьогель зізнався, що вбив сто пацієнтів. За словами вбивці, його метою було вразити колег, показуючи, як він гарно реанімує людей. Він вводив пацієнтам більшу дозу ліків, після чого віз до реанімації, але не всім вдалося пережити цей процес.

Нагадаємо, ще 2008 року суд визнав чоловіка винним у двох вбивствах і двох замахах на вбивство. Допоміг упіймати злочинця його колега, який побачив, як той вводить пацієнтові сильнодіючий препарат, який тому не був прописаний. Тоді Хьогеля засудили до 7,5 років в'язниці. Пізніше під час візиту до психіатра він розповів про вбивство ще 30 пацієнтів, однак оскільки це не вважалося офіційним зізнанням, звинувачення були пред'явлені у вбивстві лише шести людей. За все це Хьогель отримав довічне ув'язнення. 

ВідеоНімецький медбрат Нільс Хьогель убив щонайменше 84 людини, вводячи надмірні дози ліків

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції